29 лютого, 2012

Завершилась наукова конференція

20-25 лютого 2012 Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського, Інститутом механіки і транспорту спільно з Міжвідомчою асоціацією «Укрвибух-пром» та ЗАТ «Міжвідомча комісія з вибухової справи» (Росія) за традицієї проведено XVIII Міжнародну науково-технічну конференцію "Розробка, використання та екологічна безпека сучасних гранульованих та емульсійних вибухових речовин" яка проходила у смт. Свалява, Закарпатськоъ області. 


Цьогоріч тематика і представництво учасників були особливо широкими. У конференції взяли участь представники зарубіжних і вітчизняних вищих навчальних закладів, установ та організацій: Сілезький технічний університет (Польща), Петрошанський університет (Румунія), Казахський національний технічний університет (Казахстан), ННЦДП – ІГС ім. О. О. Скочинського (Росія), Науково-дослідний інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості (м. Кривий Ріг), Донецький національний університет (м. Донецьк), Санкт-Петербурзький державний гірничий університет (Росія), Міжвідомча асоціація «Укрвибухпром», ЗАТ «Міжвідомча комісія з вибухової справи» (Росія), НВО «Павлоградський хімічний завод» (м. Павлоград), ЗАО «Взрывоиспытания» (Россия), ООО «Аква-Гран» (Россия), КОО «Предприятие Эрдэнэт» (Монголия), ГСП «INMEX» (Республика Молдова), ОАО «Газпромрегионгаз» (Россия) та ін. 


Тематика конференції пов’язана з розробкою та застосуванням емульсійних вибухових речовин у гірничовидобувній промисловості, використанням сучасних технологій під час виконання вибухових робіт при руйнування гірських порід, інноваціями, трансфером технологій та комерціалізацією наукових розробок у даній сфері. Особливої уваги у доповідях набули питання безпечного використання вибухових матеріалів при відкритій і підземній розробці корисних копалин, екологічних проблем вибуху при застосуванні гранульованих і емульсійних вибухових речовин, охорони праці та безпеки виробництва на гірничих підприємствах. Плідній роботі конференції сприяла щира українська гостинність та мальовнича природа Закарпаття.