29 лютого, 2012

Відомі випускники ІМіТ

Серед випускників кафедр, які входять до складу інституту механіки і транспорту велика кількість талановитих спеціалістів та громадських діячів, які працюють на багатьох підприємствах міста, області і країни. Враховуючи стрімку динаміку зростання університету, наші випускники отримували дипломи, в яких університет називався по різному, але кафедри у складі КрНУ майже не змінювали своєї назви.

ГЛУХОВ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ

Народився 14 грудня 1949 року в селі Великий Кобелячок Новосанжарського району Полтавської області. 1969 року закінчив Крюківський машинобудівний технікум, цього ж року розпочав свою трудову діяльність на Крюківському вагонобудівному заводі електрозварювальником. 1978 року без відриву від виробництва закінчив Кременчуцьку філію Харківського політехнічного інституту, де отримав спеціальність інженера-механіка. Здобувши вищу освіту, працював на посадах інженера, механіка, старшого інженера, а з 1978 року – старшим інженером галузевого відділу науково-дослідного інституту вагонобудування. З 1983 р. – головним інженером, директором дослідного заводу ВНДПТІ вагонобудування. Більше двадцяти років Микола Володимирович пропрацював на керівних посадах виконавчих органів місцевого самоврядування. 1991 року його було призначено заступником голови виконкому Кременчуцької міської ради народних депутатів, з 1992 року працював спочатку заступником, а потім першим заступником голови адміністрації Кременчуцької міської ради народних депутатів. З 1996 до 2000 року був першим заступником голови виконкому Крюківської районної ради. 1997 року отримав другу вищу освіту і спеціальність інженера-економіста у Кременчуцькому філіалі Харківського політехнічного інституту. Неодноразово був обраний депутатом районної та міської рад, з 2000 року по 2010 рік – міський голова Кременчука. Нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня. Лауреат Національної премії ”Людина року – 2005” у номінації „ Міський голова – 2005”.


ІВКО ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ

Народився 22 квітня 1952 року в Кременчуці. Після закінчення середньої школи працював слюсарем на Комбінаті будівельних матеріалів. 1970–1972 рр. служив у лавах Радянської Армії, потім продовжив працювати слюсарем на заводі шляхових машин. 1978 року закінчив Кременчуцький філіал Харківського політехнічного інституту за спеціальністю „Технологія машинобудування» та працював інженером-технологом на тому ж підприємстві. З 1982–1991 рр. – на керівній партійній роботі, з 1991 до 2002 р. – в органах місцевого самоврядування. Був заступником, а потім першим заступником голови Крюківського райвиконкому. З 2002 року працює секретарем міської ради, входить до складу виконкому міської ради. Нагороджений грамотою Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами Полтавської обласної ради та обласної державної адміністрації.


КОВАЛЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Народився 15 липня 1952 року в селі Козубівка Хорольського району Полтавської області. Трудову діяльність розпочав 1971 року на Кременчуцькому автомобільному заводі після закінчення Крюківського машинобудівного технікуму, пройшовши трудовий шлях від робітника до старшого майстра. 1980 року закінчив Кременчуцький філіал Харківського політехнічного інституту за кваліфікацією «інженер-механік». Завдяки організаторським здібностям та працьовитості в травні 1982 року був висунутий на керівну роботу: з 1982 до 1987 року працював інструктором оргвідділу, а потім завідувачем промислово-транспортного відділу Автозаводського райкому компартії України. 16.09.87 був призначений заступником голови Автозаводського райвиконкому, а з 30.03.90 і донині – голова Автозаводської районної ради. За багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Коваленко В.М. нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, золотою медаллю “За ефективне управління”, неодноразово був нагороджений Почесними грамотами Полтавської обласної ради та облдержадміністрації, удостоєний високого звання “Почесний громадянин м. Кременчук”, входить до складу виконкому міської ради.