13 березня, 2012

Дайджест освітніх новин

Стажування студентських лідерів. Впродовж двох тижнів молодіжні лідери зможуть ознайомитися з роботою відділів і служб райвиконкому. З 14 березня в Автозаводському райвиконкомі починається стажування 17 лідерів учнівського і студентського самоврядування, які делегували управління у справах сім'ї, дітей і молоді міськвиконкому, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій і Молодіжний парламент Кременчука. Про це повідомляють в райвиконкомі. За їх даними, урочисте відкриття стажування заплановане на 9.00 в залі районної ради, де молодь розподілять по структурних підрозділах райвиконкому. Впродовж двох тижнів молодіжні лідери зможуть ознайомитися з роботою відділів і служб райвиконкому і вивчити практику місцевого самоврядування. Підведення підсумків стажування заздалегідь заплановане на 23 березня.

Результати реєстрації на ЗНО у Кременчуці. У Кременчуці взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) виявило бажання 923 11-х класів міських шкіл, що вчаться. Всього в школах 967 випускників, і 44 з них не подали документи на ЗНО. За станом на 23 лютого 90% заявок кременчуцьких випускників вже обробили в Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти. На його порталі кожен абітурієнт може перевірити стан своєї реєстрації. Реєстрація на ЗНО завершилася 20 лютого, але до 5 березня абітурієнти ще можуть звернутися в регіональні центри оцінювання якості освіти, щоб внести зміни у свої реєстраційні дані. Також можуть звернутися ті абітурієнти, яким відмовлено в реєстрації, усунувши причини, які стали основою для відмови.

Абітурієнтам, які збираються навчатися за кордоном, слід завчасно потурбуватися про переклад своїх освітніх документів у відповідності з вимогами того навчальног закладу, в якому вони збираються навчатися. Такі послуги надають сертифіковані бюро перекладів Київ.