07 травня, 2012

Конкурс студентських наукових робіт за напрямом "Транспортні технології"

В Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського вже 8 років кафедра «Транспортних технологій» готує логістів – фахівців з різних напрямів технології автотранспортних перевезень. Кафедра акредитована за найвищим – 4-им рівнем і випускає бакалаврів, спеціалістів і магістрів за декількома професійно орієнтованими спеціалізаціями. Випускники кафедри працюють на автотранспортних підприємствах організаторами перевезень, в брокерських конторах з оформлення митної документації при автомобільних міжнародних перевезеннях, викладачами вузів і коледжів, працівниками державних установ, що займаються питаннями транспорту. За три останні роки студенти кафедри успішно виступили на Всеукраїнських олімпіадах з фахових дисциплін, Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, студенти і викладачі проходили стажування за кордоном.

Успіхи кафедри зумовили рішення Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України доручити порівняно молодій кафедрі провести ІІ-ий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Транспортні технології».

На запрошення університет отримав 62 роботи студентів з 16 українських вузів та одного російського. Створена галузева кваліфікаційна комісія із представників різних вузів відібрала 20 кращих робіт, автори яких були запрошені до участі у конференції, де вони очно захищали свої роботи. Комісія відмітила високий рівень представлених робіт та організацію проведення конференції у КрНУ і нагородила авторів 16 кращих робіт грамотами університету та медалями. Серед призерів Всеукраїнського конкурсу є і 4 студентів нашого університету, які отримали золоті і бронзові медалі, а також дві студентки отримали заохочувальну грамоту.
Звіт по конкурсу передано у міністерство для нагородження студентів – призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт грамотами міністерства. Також комісією рекомендовано доручити провести конкурс у 2013 році знову у КрНУ.

На фото – учасники заключної конференції (студенти і керівники наукових робіт) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Транспортні технології» - 2012.