27 серпня, 2012

Поселення у гуртожитки IMiT

Керівництво Інституту механіки і транспорту КрНУ імені Остроградського вітає першокурсників, студентів та викладачів ІМіТ з початком нового навчального року. Бажаємо успіхів у навчанні. Запрошуємо першокурсників та їх батьків на посвяту у студенти.
Початок офіційної церемонії посвячення першокурсників у студенти відбудеться 1 вересня о 10-й годині біля входу у 5-й корпус. Після цього відбудеться зустріч з керівництвом ІМіТ, завідувачами кафедр, студрадою та студпрофкомом ІМіТ у першому корпусі (ауд.1401,1418).
Оголошення про поселення у гуртожиток для студентів старших курсів.
Поселення студентів, які раніше проживали у гуртожитку та тих, хто зарахований на п’ятий курс відбудеться 30.08.2012 о 10-00 - й годині (аудиторія 1413).
Нагадуємо старшокурсникам, що поселення буде відбуватися згідно з рейтингом на право поселення, складеними студрадою інституту та студентським профкомом. Прочитайте важливе оголошення для студентів-першокурсників та тих, хто зарахований на другий та третій курси у 2012 році.
Поселення в гуртожиток студентів ІМіТ, зарахованих у 2012 н.р. на перший, другий та третій курси відбудеться 31.08.2012 о 10-й годині (аудиторія 1413).
Студенти, що потребують гуртожиток, повинні до початку поселення написати та здати у деканат заяву за встановленою формою. Дивіться зразок нижче.

Якщо студент має пільгі на поселення, то до заяви необхідно додати відповідні довідки.