02 листопада, 2012

«Веселі старти» ІМіТ

30 жовтня на базі спорткомплексу «Політехнік» пройшли спортивні змагання серед першокурсників Інституту механіки і транспорту під назвою «Веселі старти». Ця подія була присвячена Дню автомобіліста. Зазвичай такі змагання влаштовуються з метою здруження груп, залучення їх до співпраці, знаходження спільних інтересів.

Почався захід із урочистого привітання директора інституту проф. Воробйова Віктора Васильоваича. Після цього розпочалися власне змагання, які включали в себе багато різноманітних естафет (стрибки з м’ячами, набивання тенісного м’ячика на ракетці та багато інших). «Веселі старти» проходили дуже весело та цікаво, усі команди докладали зусиль та завзято боролися за перемогу. Не можна не згадати щирої підтримки глядачів, які вболівали за своїх товаришів і цим підбадьорювали їх.

За всі випробування компетентне журі ставило бали, за якими й визначали переможців. Набрати більшу кількість балів своїм групам допомагали куратори, які на “відмінно” впоралися із своїм завданням. Перше місце здобула група ІМ-12-1 , друге – АТ-12-1 і третє – ТТ-12-1. Усі команди наприкінці були нагороджені солодкими подарунками у вигляді смачних тортів.


Переможці: група ІМ-12-1


Друге місце: група АТ-12-1


Третє місце: група ТТ-12-1

Матеріал підготувала: Беззубченкова Марина, ТМм-12-1