15 квітня, 2013

Обладнання переробних і харчових виробництв

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського проводить у 2013 році прийом студентів на денну форму навчання з спеціальності ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ (напрям «Машинобудування»). Готуються спеціалісти для підприємств харчування, харчової промисловості, сфери торгівлі, сервісного обслуговування торгової техніки, заводів торговельного й продовольчого машинобудування та ін. підприємств України.

Випускники можуть працювати на підприємствах харчової промисловості: кондитерських підприємствах, хлібобулочних комбінатах, м’ясокомбінатах, мелькомбінатах, супермаркетах, підприємствах ресторанного господарства, сервісного обслуговування торгової техніки та інших.

Викладання ведеться за спеціальними профілюючими дисциплінами: технологія переробних і харчових виробництв; технологічне обладнання харчових виробництв; торгівельне і холодильне обладнання, холодильні технології; механічне, теплове й торгово-технологічне обладнання підприємств харчування, його розрахунок й конструювання, обладнання для механізації вантажно-розвантажувальних, транспортних і складських робіт, процеси і апарати харчових виробництв, технологічні основи машинобудування та ін.

Сертифікати: укр. мова та література, математика (профільний предмет), фізика або хімія

Телефон кафедри КМТО: 3-11-08