05 травня, 2015

Як ми святкували день ІМіТ

23 квітня Інститут механіки і транспорту відсвяткував свій День народження. З нагоди свята у актовій залі п’ятого корпусу пройшов святковий концерт, який підготували студенти інституту. За традицією, свято розпочалося з гімну ІМіТ та привітальних слів директору інституту Воробйова Віктора Васильовича. Він відзначив здобутки студентів у наукових, спортивних та творчих напрямках. Найактивніші були нагороджені грамотами.
До Дня народження інституту механіки і транспорту кафедри проводили різні заходи зі студентами, а саме: на кафедрі «Автомобілі і трактори» був проведений конкурс "Інформаційні технології 3D-моделювання". До участі були запрошені студенти 3-5 курсів машинобудівних спеціальностей. Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Вперше, у цьому році, було проведено опитування серед студентів на визначення кращих викладачів на кожній кафедрі інституту. Найбільшу кількість голосів по всьому інституту Механіки і транспорту набрав доцент кафедри Механіки та матеріалознавства Пєєв Андрій Михайлович. Цього року концерт проходив не зовсім у звичній формі. Номери художньої самодіяльності інституту перепліталися з цікавими конкурсами для глядачів, що підтримували зацікавленість та азарт серед студентів.

Сама концертна програма була підготовлена на дуже високому рівні. Глядачів вразили вокально-танцювальні композиції Олексія Кійко та Наталі Пазинич, інструментальний ансамбль у складі Олександра Притули, Кирила Сорочана та Артема Шапки. Дуже запам’ятався танець запальних «Мачо-менів» інституту механіки і транспорту. Гучними оплесками підтримували вокальний дует у складі Беззубченкової Марини та Баранники Іллі.

Особливим гостем свята був запрошений учасник телевізійного шоу «Україна має талант» − “Big Bro”, який зарядив аудиторію запальної енергетикою біт-боксу. Зал був заповнений глядачами, серед яких були навіть випускники минулих років. Тож бажаємо усім успіхів, нових досягнень та будемо раді бачити ще більше гостей у наступному році.