12 серпня, 2015

Поселення у гуртожиток на 2015-16 навч.рік.

До уваги студентів старших курсів та студентів, які були зараховані на перший курс та на скорочену форму навчання (третій курс) в Інститут механіки і транспорту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Деканат повідомляє, що поселення студентів у гуртожиток розпочнеться 31 серпня 2015 року о 10 годині. Збір студентів на поселення в аудиторії 1413 (перший корпус університету, четвертий поверх).
До початку поселення студенти першого курсу повинні подати у деканат ІМіТ заяву на поселення. Студенти старших курсів, які проживали у гуртожитку у минулому році повинні подати заяву підписану комендантом гуртожитку та головою студради гуртожитку. Студентам, що мають встановлені державою пільги слід додати до заяви довідки (копії), що підтверджують право на першочергове поселення. Для поселення студенти повинні мати з собою паспорт та кошти на сплату за проживання за перший семестр. Вартість проживання у гуртожитку у складає - 292 гривень на місяць. Студенти сплачують наперед за проживання за 5 місяців у першому семестрі. Нагадуємо студентам старших курсів, що поселення у гуртожиток відбувається згідно складеного студрадою гуртожитку рейтингу.

Студенти ІМіТ проживають у гуртожитку №3.

Студенти, які проживають у населених пунктах поблизу Кременчука (Світловодськ, Комсомольск та інш.) у гуртожиток можут бути поселені за навності пільг та при наявності вільних місць після поселення студентів з віддалених районів.

Зразок заяви на поселення (слід вказувати 2015/16 навчальний рік.)Слідкуйте за доповненнями та змінами до цього повідомлення. Додаткову інформацію можна отримати у деканаті ІМіТ за тел.(05366)3-21-01