26 серпня, 2016

Поселення у гуртожиток на 2016-2017 навч.рік.

До уваги студентів старших курсів та студентів, які були зараховані на перший курс та на скорочену форму навчання (другий курс) в Інститут механіки і транспорту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Деканат повідомляє, що поселення студентів у гуртожиток буде проводитися 30 серпня 2016 року о 10 годині для студентів, які зараховані на перший курс та на скорочену форму навчання. Студенти, які раніше проживали у гуртожитку будуть поселятися 31 серпня 2016 року о 10 годині. Збір студентів на поселення в аудиторії 1413 (перший корпус університету, четвертий поверх). При собі мати: паспорт; ідентифікаційний код; довідку про флюорографію;
До початку поселення студенти першого курсу повинні подати у деканат ІМіТ заяву на поселення. Студенти старших курсів, які проживали у гуртожитку у минулому році повинні подати заяву підписану комендантом гуртожитку та головою студради гуртожитку. Студентам, що мають встановлені державою пільги слід додати до заяви довідки (копії), що підтверджують право на першочергове поселення. Для поселення студенти повинні мати з собою паспорт та кошти на сплату за проживання за перший семестр. Вартість проживання у гуртожитку у складає - 330 гривень на місяць. Студенти сплачують наперед за проживання за 5 місяців у першому семестрі. Нагадуємо студентам старших курсів, що поселення у гуртожиток відбувається згідно складеного студрадою гуртожитку рейтингу.

Студенти ІМіТ проживають у гуртожитку №3.

Студенти, які проживають у населених пунктах поблизу Кременчука (Світловодськ, Комсомольск та інш.) у гуртожиток можуть бути поселені за наявності пільг та при наявності вільних місць після поселення студентів з віддалених районів.

Зразок заяви на поселення (слід вказувати 2016/17 навчальний рік.)Слідкуйте за доповненнями та змінами до цього повідомлення. Додаткову інформацію можна отримати у деканаті ІМіТ за тел.(05366)3-21-01