10 листопада, 2016

«Найкреативніша команда» ІМіТ

На початку листопада студенти Інституту Механіки і транспорту прийняли участь у щорічному конкурсі «Найкреативніша команда». Конкурс відбувся у рамках підготовки до міського конкурсу «Студент року». Конкурс відбувався у три етапи: представлення візитної картки команди, презентація соціального проекту та демонстрація свого таланту у міні Х-факторі.

Конкурсні завдання почалися з самопрезентації, тобто з конкурсу «Візитка». Одні учасники представляли свої візитні картки у вигляді відеороликів з найрізноманітнішими сюжетами, а інші демонстрували себе у танцювальних і вокальних номерах. Потім учасниками були презентовані соціальні проекти. Слід зазначити, що цього року конкурс проходив під гаслом «Я люблю Кременчук». У рамках представлення соціальних проектів команда ІМІТ представила проект, який мав за мету нагадати молоді, що є реальне а не віртуальне спілкування у Інтернет-мережі. Соціальні мережі поглинули молодь, яка зовсім забула або навіть не знає, що таке розваги і прогулянки на свіжому повітрі, тому в якості вирішення цієї проблеми запропонували змайструвати ігровий майданчик на площі Перемоги нашого міста.Заключним етапом став творчий конкурс. Студенти підготували номери в різних жанрах: спів, танець, декламування віршів, виконання авторських пісень, гра на гітарі, малювання незвичайною технікою задля того, щоб довести, що саме їхня команда достойна звання «Найкреативніша». Та особливим і натхненним був виступ команди Інституту механіки і транспорту, котрі вразили глядачів своїм масовим номером із творчим підходом, у якому зуміли поєднати і декламування, і хореографію з вокалом і завершили свій виступ незвичайним фаєр-шоу. Усі глядачі та вболівальники відзначили виступ команди Інституту Механіки і Транспорту як найбільш яскравий та талановитий.

Тож дякуємо усім за участь і вітаємо переможців!

Колектив викладачів, деканат та керівництво Інституту Механіки і Транспорту пишається своїми талановитими та креативними студентами.