23 серпня, 2017

Поселення у гуртожиток - 2017/18 навч.рік.

До уваги студентів старших курсів та студентів, які були зараховані на перший курс та на скорочену форму навчання (другий курс) в Інститут механіки і транспорту КрНУ імені Михайла Остроградського.

Деканат повідомляє, що поселення студентів у гуртожиток буде проводитися 30 серпня 2017 року о 10 годині для студентів, які зараховані на перший курс та на скорочену форму навчання. Студенти, що раніше проживали у гуртожитку будуть поселятися 31 серпня 2017 року о 10 годині. Збір студентів на поселення в аудиторії 1413 (перший корпус університету, четвертий поверх). При собі мати: паспорт; ідентифікаційний код; довідку про флюорографію.
До початку поселення студенти першого курсу повинні подати у деканат ІМіТ заяву на поселення та укладають угоду, що надає право на проживання у гуртожитку. Студенти старших курсів, що проживали у гуртожитку у минулому році подають заяву підписану комендантом гуртожитку та головою студради гуртожитку та укладають угоду, що надає право на проживання. Студентам, що мають встановлені державою пільги слід додати до заяви довідки (копії), що підтверджують право на першочергове поселення. Для поселення студенти повинні мати з собою паспорт та кошти на сплату за проживання за перший семестр. Вартість проживання у гуртожитку - 440 гривень на місяць. Студенти сплачують наперед за проживання за 5 місяців у першому семестрі. Нагадуємо студентам старших курсів, що поселення у гуртожиток відбувається згідно складеного студрадою гуртожитку рейтингу.

Студенти ІМіТ проживають у гуртожитку №3.

Студенти, які проживають у населених пунктах поблизу Кременчука (Світловодськ, Комсомольск та інш.) у гуртожиток можуть бути поселені за наявності пільг та при наявності вільних місць після поселення студентів з віддалених районів.

Зразок заяви на поселення (слід вказувати 2017/18 навчальний рік.)Слідкуйте за доповненнями та змінами до цього повідомлення. Додаткову інформацію можна отримати у деканаті ІМіТ за тел.(05366)3-21-01