29 жовтня, 2018

День автомобіліста та дорожника

22 – 26 жовтня на кафедрі «Автомобілі та трактори» пройшов тиждень автомобіліста, присвячений професійному святу «День автомобіліста та дорожника». Співробітники кафедри провели святкові заходи із залученням студентів ІМіТ, які навчаються за спеціальностями 274 – «Автомобільний транспорт» і 133 – «Галузеве машинобудування» за спеціалізацією «Колісні та гусеничні транспортні заходи». У заходах активну участь прийняли студенти 4-го курсу Коледжу КрНУ імені Михайла Остроградського та Політехнічного коледжу КрНУ імені Михайла Остроградського (м. Горішні Плавні).

23 жовтня на кафедрі АТ серед студентів спеціальностей 274 і 133 був проведений спортивний турнір з настільного тенісу у якому перемогли: Бабенко Владислав (гр. АТ-17-1) – 1-ше місце; Поплюйко Владислав (гр. АТ-17-1) – 2-ге місце; Ясинський Микола (гр. АТ-16-1) – 3-тє місце.

24 жовтня на кафедру АТ завітали студенти Коледжу КрНУ та Політехнічного коледжу КрНУ (м. Горішні Плавні). Для студентів була організована зустріч з викладачами кафедри, на якій їх ознайомили зі спеціальностями за якими здійснюється підготовка на кафедрі, умовами вступу, формами навчання. Студенти коледжів мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою, відвідавши лабораторії кафедри АТ.

Після цього на спортивній базі КрНУ СК «Політехнік» були проведені спортивні змагання з міні-футболу «Кубок автомобіліста» та настільного тенісу. Ігри пройшли яскраво та викликали інтерес серед глядачів. Усі команди показали високий рівень майстерності. У турнірах перемогли:
– з настільного тенісу: ІМіТ – 1-ше місце; Політехнічний коледж КрНУ – 2-ге місце; Коледж КрНУ – 3-тє місце.
– з міні-футболу: Політехнічний коледж КрНУ – 1-ше місце; Коледж КрНУ – 2-ге місце; ІМіТ – 3-тє місце.
Усі учасники змагань були нагороджені грамотами та подарунками, а переможець турніру отримав Кубок.

Також протягом тижня серед студентів кафедри АТ були проведені інтелектуальна вікторина та конкурс стіннівок, присвячених Дню автомобіліста. Результатом цих заходів було визначення переможців:
– в інтелектуальній вікторині 1-ше місце посів Завязкін Андрій (гр. АТ-16-1); 2-ге місце – Резун Владислав (гр. АТ-16-1); 3-тє місце – Ротко Максим (гр. АТ-16-1).
– у конкурсі стіннівок: 1-ше місце здобула група АТ-16-1; 2-ге місце – група ГМ-17-1); 3-тє місце – група АТс-18-1, ГМс-16-1.