14 лютого, 2019

Запрошуємо на безкоштовні курси


Програма складена на основі програм курсів дисциплін САПР, що викладаються для студентів кафедрою автомобілів і тракторів КрНУ ім. М. Остроградського м. Кременчук за підтримки інженерної кампанії ТЕХНОПОЛІС м. Киев. Основна мета навчання за програмою – залучити школярів України до світових надбань, забезпечити теоретичне та практичне знайомство з сучасними інформаційними технологіями проектування і конструювання.

У програмі викладено основи застосування інформаційних технологій в геометричному моделюванні та комп'ютерній графіці, а також придбання практичних навичок в роботі з однією з провідних систем комп'ютерної тривимірної графіки - PTC Creo2 Parametric.
Роль і місце інформаційних систем в розумінні їх як автоматизованих систем роботи з інформацією в сучасному інформаційному суспільстві неухильно зростають. Методологія та технології їх створення починають грати роль, близьку до загальнонаукових підходів у пізнанні та перетворенні навколишнього світу. Це обумовлює необхідність формування більш повного уявлення про них.

Разом з тим, в силу складності і об'ємності інформаційних систем учням складно самостійно вивчати і створювати їх. Однак їм цілком під силу створен-ня комп'ютерних моделей. При цьому діяльність по створенню комп'ютерних моделей не тільки поглиблює уявлення про них, а й сприяє розвитку інтелекту-альних умінь в області моделювання, дозволяє розвивати творчі здібності , до-помагає з вибором майбутньої професії.

Інноваційна методика, розроблена корпорацією PTC, вже кілька десятків років використовується в тисячах шкіл по всьому світу. Її глобальне завдання - створити систему безперервного навчання інженерних спеціальностей: «школа-ВНЗ-підвищення кваліфікації без відриву від виробництва» - і, таким чином, вирішити проблему нестачі інженерних кадрів для промисловості. На сього-днішній день Академічна програма PTC тільки в США охоплює близько 10 ти-сяч шкіл і 400 університетів. У Великобританії рішення PTC стали частиною Національної програми навчання, і, починаючи з 2000 року, понад 80% шкіл Англії та Уельсу викладають технічні предмети, використовуючи програмні продукти PTC. Корпорація РТС давно співпрацює з урядом Китаю, який за останню п'ятирічку вивів систему технічної освіти на дуже високий рівень.

Індустрія вже сьогодні потребує фахівців, які володіють САПР, нескладно перерахувати підприємства, які використовують Creo і яким потрібні кваліфіковані фахівці: "Антонов", "МоторСіч», "АвтоКрАЗ", "Крюківський вагонобудівний завод" і багато інших. Creo на сьогоднішній день є однією з лідируючих і найбільш повних за своїми функціональними можливостями САПР на світовому ринку. Це підтверджується тим, що систему використовують більш 26000 великих компаній у всьому світі.