02 листопада, 2019

ІМіТ святкує День автомобіліста

18 – 25 жовтня 2019 року на кафедрі «Автомобілі та трактори» Навчально-наукового інститута механіки і транспорту Кременчуцького національного університету іімені Михайла Остроградського пройшов тиждень автомобіліста, присвячений професійному святу «День автомобіліста та дорожника». Співробітники кафедри провели святкові заходи із залученням студентів ІМіТ, які навчаються за спеціальностями 274 – «Автомобільний транспорт» і 133 – «Галузеве машинобудування» за спеціалізацією «Колісні та гусеничні транспортні заходи». У заходах активну участь прийняли студенти 4-го курсу Коледжу КрНУ імені Михайла Остроградського та Політехнічного коледжу КрНУ імені Михайла Остроградського (м. Горішні Плавні).

24 жовтня на кафедрі АТ серед студентів спеціальностей 274 і 133 був проведений спортивний турнір з настільного тенісу у якому перемогли: Поплюйко Владислав (гр. АТ-17-1) – 1-ше місце; (гр. АТ-17-1) – 2-ге місце; Ясинський Микола (гр. АТ-16-1) – 3-тє місце – Шостак Олександр (гр. АТ-16-1).

18 жовтня на кафедру АТ завітали студенти Коледжу КрНУ та Політехнічного коледжу КрНУ (м. Горішні Плавні). Cтудентів ознайомили зі спеціальностями за якими здійснюється підготовка на кафедрі, умовами вступу, формами навчання. Студенти коледжів мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою, відвідавши лабораторії кафедри АТ.

Після цього на спортивній базі КрНУ СК «Політехнік» проведено турнір з міні-футболу «Кубок автомобіліста». Ігри пройшли яскраво та викликали інтерес серед глядачів. У турнірі перемогли:
1 місце – Політехнічний коледж КрНУ (м. Горішні Плавні);
2 місце – Коледж КрНУ;
3 місце – ІМіТ.
Усі учасники змагань були нагороджені грамотами та подарунками, а переможець турніру отримав Кубок.

Також протягом тижня серед студентів кафедри АТ були проведені інтелектуальна вікторина та конкурс стіннівок, присвячених Дню автомобіліста. Результатом цих заходів було визначення переможців:

– в інтелектуальній вікторині найкращими були:
Завязкін Андрій (гр. АТ-16-1), Резун Владислав (гр. АТ-16-1); Ясинський Микола (гр. АТ-16-1).
– у конкурсі стіннівок:
1-ше місце здобула група АТ-16-1; 2-ге місце – група АТ-17-1; 3-тє місце – група ГМ-17-1.