07 лютого, 2020

До уваги студентам ІМіТ

Згідно з оголошеним конкурсом, у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбудуться вибори ректора. Більше інформації можна отримати за посиланням на сайті університету. Ознайомитися з "Положенням про порядок обрання представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського" можна за посиланням.

Оголошення для студентів ІМіТ

17 лютого 2020 року о 12-00 в аудиторії 1416 відбудеться конференція з обрання кандидатів у виборні представники з числа студентів ІМіТ, які будуть мати право голосувати на виборах ректора. До участі у конференції запрошуються студенти, делеговані від студентських груп на сборах груп.

19 лютого 2020 року с 10-00 до 16-00 (1-й корпус, другий поверх, хол) відбудеться голосування за обраних на конференції представників з числа студентів ІМіТ для голосування на виборах ректора. У голосуванні приймають участь усі студенти ІМіТ.

Для участі у голосуванні студент повинен мати про собі студентський квиток. У разі відсутності студентського квитка - паспорт і залікову книжку. Перевірити наявність свого прізвища у списках студентів ІМіТ для участі у голосуванні можна з 10.02 до 17.02.2020 у деканаті ІМіТ у години згідно з графіком роботи деканату.