23 лютого, 2020

ІМіТ обирав своїх представників для участі у виборах ректора

Студрада та студентська профспілка ІМіТ повідомляє, що 17 лютого 2020 року було проведено студентську конференцію з обрання кандидатів у виборні представники з числа студентів Навчально-наукового інституту механіки і транспорта, які будуть мати право голосувати на виборах ректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. У роботі конференції приймали участь делегати, обрані на загальних зборах груп. Як це відбувалось, дивіться на фото.

За результатами голосування на конференції були обрані 8 кандидатів у виборчі представники, за яких мали проголосувати усі студенти ІМіТ таємним голосуванням.

19-го лютого 2020 року таке голосування відбулось. Студентська виборча комісія за підтримки студради та студентської профспілки працювала злагоджено та дружньо. Студенти ІМіТ виявили свідомість та активно приймали участь у голосуванні за своїх виборчих представників, які будуть представляти спільноту студентів ІМіТ на загально-університетських виборах ректора. За результатами таємного голосування студенти ІМіТ підтвердили кандидатури, запропоновані студентською конференцією. Як це відбувалось дивіться у фоторепортажі з виборів.