09 травня, 2020

До уваги вступників на навчання для здобуття ступеня магістра

Тут можна отримати інформацію про терміни реєстрації для складання єдиного вступного істпиту з іноземної мови (ЄВІ) та дізнатися про порядок дій вступників під час реєстрації. Також розмішено посилання на завантаження бланків заяв-анкет та зразків їх заповнення.


Доводимо до вашого відома, що реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року


ПОРЯДОК ДІЙ ВСТУПНИКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ 
ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄВІ ТА ЄФВВ

1. У терміни, відведені для реєстрації, на електронну адресу Приймальної комісії КрНУ (pk.kdu.edu@gmail.com) або Інституту механіки і транспорту (для випускників КрНУ evi.imit.kdu.edu@gmail.com) надіслати скановані копії (фотокопії):
- заповненої заяви-анкети;
- документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що посвідчують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
- облікової картки платника податків (за наявності);
- фотокартку для документів (кольорову або чорно-білу, розміром
3х4 см, без куточка) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
- документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
- медичного висновку за формою № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової карти платника податків (за наявності).
Підготовлений пакет документів надсилати виключно з електронної пошти, яка зазначена у заяві-анкеті.

2. Отримати відповідь від представника Приймальної комісії КрНУ про отримання надісланих документів та їх відповідність.

3. Отримати сканкопію екзаменаційного листка та перевірити інформацію, що зазначена в ньому, та в разі виявлення помилок звернутись до Приймальної комісії КрНУ для виправлення.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Місце та час видачі екзаменаційних листків буде визначено пізніше. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником буде зазначено про таку необхідність у Заяві-анкеті.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами Приймальної комісії: (0536) 75 86 96, (067) 400 01 63 та до відповідального за прийом від ІМіТ +380687948252  (доц. Хорольський В.Л.)

Адреса Приймальної комісії: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, кім. 2101

Зразок заяви-анкети та бланк заяви анкети можна завантажити за посиланням.

Також, можна отримати інформацію та бланки на сайті університету за посиланням.