14 листопада, 2020

ІМіТ вітає з днем студента

Колектив Навчально-наукового інституту механіки і транспорту КрНУ імені Михайла Остроградського вітає студентів ІМіТ з міжнародним днем студента. Щиро зичимо усім студентам успішного навчання. Бажаємо насолоджуватися кожним днем студентського життя. Не бійтися ставити перед собою фантастичні цілі, будьте сміливими. Веселіться, знаходьте друзів, закохуйтеся, вчіться життю і ніколи не здавайтеся.

Також з нагоди дня студента вітаємо студентів ІМіТ, які стали переможцями конкурсу "Студент року - 2020": Андреєва В'ячеслава Володимирировича (група ТТ-20-м) у номінації "Вдалий старт" та Кулешину Вікторію Сергіївну (група ГМ-20-1м) у номінації "Творчий злет". Зазначені студенти отримають грошову винагороду (премію) за перемогу у конкурсі.

Колектив ІМіТ пишається своїми студентами, які вибороли перемогу у двох з п'яти номінацій у загально університетському конкурсі. Бажаємо студентам подальших творчих успіхів.

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів.