14 листопада, 2020

VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту»

11-13 листопада 2020 року відбулась – VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту» (посвідчення УкрІНТЕІ № 658 від 11.11.2019 р.) Конференція проходила онлайн з використанням засобів дистанційного відео-зв’язку. Організатором конференції був Навчально-науковий інститут Механіки і транспорту КрНУ імені Михайла Остроградського. В роботі конференції приймали участь представники підприємств і навчально-наукових закладів України, Казахстану, Росії, Китаю, Монголії, Польщі. Загалом учасниками конференції було надіслано 63 доповіді.

На початку засідання учасників конференції привітав Перший проректор КрНУ імені Михайла Остроградського Никифоров Володимир Валентинович. За ним з вступною промовою виступив директор Інституту механіки і транспорту Воробйов Віктор Васильович.

Робота тематичних секцій конференції проходила 12-13 листопада за наступними напрямами: «Інноваційні технології в машинобудуванні та процесах обробки металів тиском», «Інноваційність прогресивних методів обробки і технологічного обладнання», «Сучасні транспортні системи», «Транспорт. Дорожні та будівельні машини», «Автомобільний транспорт». Конференція пройшла у творчій, дружній обстановці.