50-та річниця заснування КрНУ

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського святкує ювілей.

Наші студенти випускники

Завершились урочисті збори на яких студентам інституту вручили дипломи магістрів і спеціалістів.

У спортивному комплексі

На день інституту футбольна команда студентів змагається з командою викладачів.

13 жовтня, 2020

Студенти ІМіТ отримали стипендії міської ради

22 вересня 2020 року міський голова Віталій Малецький вручив сертифікати на отримання стипендій міської ради. Сертифікати на отримання міських заохочень отримали 13 студентів вищих навчальних закладів м. Кременчука, яким нараховуватиметься стипендія за успіхи у навчанні та науковій роботі призначена стипендія в розмірі 1,5 тис. грн. Учислі кращих студентів є і студенти Навчально-наукового інституту механіки і транспорту. Сертифікати стипендіатів Кременчуцької міської ради від міського голови отримали:

- за значні успіхи у навчанні та науковій роботі СНІЩЕНКО Тетяна Романівна студентка четвертого курсу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Навчально-наукового інституту механіки і транспорту, спеціальність 131«Галузеве машинобудування» гр. ГМ-17-1;

- за активну участь у громадському житті навчального закладу та міста БІСЕРОВА Олена Юріївна, магістрантка другого курсу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Навчально-наукового інституту механіки і транспорту, спеціальність 275 «Транспортні технології» гр. ТТ-19-1м

Професорсько-викладацький і студентський колектив ІМіТ вітають стипендіатів! Бажаємо творчої наснаги і нових перемог!
Читати далі

29 вересня, 2020

Студенти ІМіТ побували на екскурсії

До Дня машинобудівника та у рамках співпраці з підприємствами Кременчука кафедра галузевого машинобудування організувала проведення 28.09.2020 екскурсію студентам груп ГМ-18-1 (ГМс-19-1) ПТ та ГМс-18-2 (ПТ) на підприємстві ПАТ «Кредмаш». Під час екскурсїї була представлена нова асфальтозмішувальна установка КДМ-205 продуктивністю 200 тонн/годину, на якій застосовують новітні технологічні процеси. А також студенти побували в складальному та механічному цехах, де ознайомились з технологічними процесами обробки деталей основних вузлів представленої установки. ПАТ «Кредмаш» є потенційним работодавцем і має базу для проведення технологічної та переддипломної практик студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».
Читати далі

09 травня, 2020

До уваги вступників на навчання для здобуття ступеня магістра

Тут можна отримати інформацію про терміни реєстрації для складання єдиного вступного істпиту з іноземної мови (ЄВІ) та дізнатися про порядок дій вступників під час реєстрації. Також розмішено посилання на завантаження бланків заяв-анкет та зразків їх заповнення.


Доводимо до вашого відома, що реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року


ПОРЯДОК ДІЙ ВСТУПНИКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ 
ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄВІ ТА ЄФВВ

1. У терміни, відведені для реєстрації, на електронну адресу Приймальної комісії КрНУ (pk.kdu.edu@gmail.com) або Інституту механіки і транспорту (для випускників КрНУ evi.imit.kdu.edu@gmail.com) надіслати скановані копії (фотокопії):
- заповненої заяви-анкети;
- документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що посвідчують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
- облікової картки платника податків (за наявності);
- фотокартку для документів (кольорову або чорно-білу, розміром
3х4 см, без куточка) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
- документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
- медичного висновку за формою № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової карти платника податків (за наявності).
Підготовлений пакет документів надсилати виключно з електронної пошти, яка зазначена у заяві-анкеті.

2. Отримати відповідь від представника Приймальної комісії КрНУ про отримання надісланих документів та їх відповідність.

3. Отримати сканкопію екзаменаційного листка та перевірити інформацію, що зазначена в ньому, та в разі виявлення помилок звернутись до Приймальної комісії КрНУ для виправлення.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Місце та час видачі екзаменаційних листків буде визначено пізніше. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником буде зазначено про таку необхідність у Заяві-анкеті.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами Приймальної комісії: (0536) 75 86 96, (067) 400 01 63 та до відповідального за прийом від ІМіТ +380687948252  (доц. Хорольський В.Л.)

Адреса Приймальної комісії: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, кім. 2101

Зразок заяви-анкети та бланк заяви анкети можна завантажити за посиланням.

Також, можна отримати інформацію та бланки на сайті університету за посиланням.


Читати далі

Наступна