50-та річниця заснування КрНУ

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського святкує ювілей.

Наші студенти випускники

Завершились урочисті збори на яких студентам інституту вручили дипломи магістрів і спеціалістів.

У спортивному комплексі

На день інституту футбольна команда студентів змагається з командою викладачів.

16 жовтня, 2019

Вітаємо команду ІМІТ з настільного тенісу

ВІТАЄМО команду ІМіТ з зайнятим ІІІ місцем в Універсіаді КрНУ серед студентів з настільного тенісу склад команди: гр. АТ-19-1 ЗАРІВЧАЦЬКИЙ Ярослав Олегович;
гр. АТ-17-1 БАБЕНКО Владислав Григорович; гр. АТ-17-1 ПОПЛЮЙКО Владислав Валентинович; гр. ГМ-19-1м МАТВІЄНКО Тетяна Євгеніївна.


Читати далі

13 вересня, 2019

Збори трудового колективу ІМіТ

12 вересня 2019 року відбулися загальні збори трудового колективу Навчально-наукового інституту механіки і транспорту. Були розглянуті результати вступної компанії та її аналіз, підведені підсумки минулого навчального року. Директор інституту, проф., д.т.н. Віктор Васильович Воробйов виступив з доповіддю про плани та пріоритетні задачі на 2019-2020 навчальний рік. Після загальних зборів відбулось засідання Вченої Ради ІМіТ, на якому були затверджені плани роботи інституту на поточний навчальний рік.

Читати далі

02 вересня, 2019

Посвята у студенти - 2019


2-го вересня 2019 року студенти ІМіТ прийняли участь у святковому заході "Посвята у студенти". Після цього студенти першого курсу та студенти, що вступили на другий курс на скорочену форму навчання зустрілись з керівництвом інституту, завідувачами кафедр, кураторами та студентським активом.

Читати далі

Наступна