50-та річниця заснування КрНУ

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського святкує ювілей.

Наші студенти випускники

Завершились урочисті збори на яких студентам інституту вручили дипломи магістрів і спеціалістів.

У спортивному комплексі

На день інституту футбольна команда студентів змагається з командою викладачів.

07 лютого, 2020

До уваги студентам ІМіТ

Згідно з оголошеним конкурсом, у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбудуться вибори ректора. Більше інформації можна отримати за посиланням на сайті університету. Ознайомитися з "Положенням про порядок обрання представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського" можна за посиланням.

Оголошення для студентів ІМіТ

17 лютого 2020 року о 12-00 в аудиторії 1416 відбудеться конференція з обрання кандидатів у виборні представники з числа студентів ІМіТ, які будуть мати право голосувати на виборах ректора. До участі у конференції запрошуються студенти, делеговані від студентських груп на сборах груп.

19 лютого 2020 року с 10-00 до 16-00 (1-й корпус, другий поверх, хол) відбудеться голосування за обраних на конференції представників з числа студентів ІМіТ для голосування на виборах ректора. У голосуванні приймають участь усі студенти ІМіТ.

Для участі у голосуванні студент повинен мати про собі студентський квиток. У разі відсутності студентського квитка - паспорт і залікову книжку. Перевірити наявність свого прізвища у списках студентів ІМіТ для участі у голосуванні можна з 10.02 до 17.02.2020 у деканаті ІМіТ у години згідно з графіком роботи деканату.


Читати далі

26 листопада, 2019

Візит польської делегації

14 листопада 2019 року відбувся візит польської делегації міста-побратима Бидгощ (Польща) у складі заступника мера міста пана Міхала Штибеля та директора департаменту промоції міста та міжнародного співробітництва пана Лукаша Крупи. В КрНУ делегацію гостинно приймав перший проректор Никифоров В.В. Протягом зустрічі присутні наголосили на важливості розвитку співпраці, зокрема в освітній та наукових сферах. Для більш практичного знайомства з університетом польська делегація відвідала лабораторії кафедри галузевого машинобудування інституту механіки і транспорту. Гості високо оцінили потенціал та розробки, представлені науковцями кафедри у галузі аерокосмічних технологій та тривимірного прототипування наноструктурованими пластиками та зазначили про неохідність обміну досвідом з фахівцями мехатроніки Університету економіки (WSG) м. Бидгощ.
Обговорення подальшої співпраці та демонстрація здобутків відбулися вже у стінах Українсько-польського центру КрНУ.

Читати далі

Успішний виступ колективу ІМіТ

Щиро вітаємо ЖИТНЬОГО Максима - студента Навчально-наукового інституту механіки і транспорту (група ТТ-19-1м ) та колектив студентів «Тандем» з зайнятим ІІІ місцем у міському конкурсі «Студент року – 2019». Бажаємо подальших успіхів та перемог!
Читати далі

Наступна