50-та річниця заснування КрНУ

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського святкує ювілей.

Наші студенти випускники

Завершились урочисті збори на яких студентам інституту вручили дипломи магістрів і спеціалістів.

У спортивному комплексі

На день інституту футбольна команда студентів змагається з командою викладачів.

16 листопада, 2020

Наука в ІМіТ

Наука в ІМіТ
Енергозберігаючі склопакети, захисні бронепластини, універсальна програма для логістики – нові наукові доробки працівників інституту механіки і транспорту.

Читати далі

14 листопада, 2020

ІМіТ вітає з днем студента

Колектив Навчально-наукового інституту механіки і транспорту КрНУ імені Михайла Остроградського вітає студентів ІМіТ з міжнародним днем студента. Щиро зичимо усім студентам успішного навчання. Бажаємо насолоджуватися кожним днем студентського життя. Не бійтися ставити перед собою фантастичні цілі, будьте сміливими. Веселіться, знаходьте друзів, закохуйтеся, вчіться життю і ніколи не здавайтеся.
Також з нагоди дня студента вітаємо студентів ІМіТ, які стали переможцями конкурсу "Студент року - 2020": Андреєва В'ячеслава Володимирировича (група ТТ-20-м) у номінації "Вдалий старт" та Кулешину Вікторію Сергіївну (група ГМ-20-1м) у номінації "Творчий злет". Зазначені студенти отримають грошову винагороду (премію) за перемогу у конкурсі.

Колектив ІМіТ пишається своїми студентами, які вибороли перемогу у двох з п'яти номінацій у загально університетському конкурсі. Бажаємо студентам подальших творчих успіхів.

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів.
Читати далі

VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту»

11-13 листопада 2020 року відбулась – VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту» (посвідчення УкрІНТЕІ № 658 від 11.11.2019 р.) Конференція проходила онлайн з використанням засобів дистанційного відео-зв’язку. Організатором конференції був Навчально-науковий інститут Механіки і транспорту КрНУ імені Михайла Остроградського. В роботі конференції приймали участь представники підприємств і навчально-наукових закладів України, Казахстану, Росії, Китаю, Монголії, Польщі. Загалом учасниками конференції було надіслано 63 доповіді.

На початку засідання учасників конференції привітав Перший проректор КрНУ імені Михайла Остроградського Никифоров Володимир Валентинович. За ним з вступною промовою виступив директор Інституту механіки і транспорту Воробйов Віктор Васильович.

Робота тематичних секцій конференції проходила 12-13 листопада за наступними напрямами: «Інноваційні технології в машинобудуванні та процесах обробки металів тиском», «Інноваційність прогресивних методів обробки і технологічного обладнання», «Сучасні транспортні системи», «Транспорт. Дорожні та будівельні машини», «Автомобільний транспорт». Конференція пройшла у творчій, дружній обстановці.
Читати далі

Наступна