50-та річниця заснування КрНУ

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського святкує ювілей.

Наші студенти випускники

Завершились урочисті збори на яких студентам інституту вручили дипломи магістрів і спеціалістів.

У спортивному комплексі

На день інституту футбольна команда студентів змагається з командою викладачів.

09 травня, 2020

До уваги вступників на навчання для здобуття ступеня магістра

Тут можна отримати інформацію про терміни реєстрації для складання єдиного вступного істпиту з іноземної мови (ЄВІ) та дізнатися про порядок дій вступників під час реєстрації. Також розмішено посилання на завантаження бланків заяв-анкет та зразків їх заповнення.


Доводимо до вашого відома, що реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року


ПОРЯДОК ДІЙ ВСТУПНИКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ 
ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄВІ ТА ЄФВВ

1. У терміни, відведені для реєстрації, на електронну адресу Приймальної комісії КрНУ (pk.kdu.edu@gmail.com) або Інституту механіки і транспорту (для випускників КрНУ evi.imit.kdu.edu@gmail.com) надіслати скановані копії (фотокопії):
- заповненої заяви-анкети;
- документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що посвідчують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
- облікової картки платника податків (за наявності);
- фотокартку для документів (кольорову або чорно-білу, розміром
3х4 см, без куточка) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
- документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
- медичного висновку за формою № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової карти платника податків (за наявності).
Підготовлений пакет документів надсилати виключно з електронної пошти, яка зазначена у заяві-анкеті.

2. Отримати відповідь від представника Приймальної комісії КрНУ про отримання надісланих документів та їх відповідність.

3. Отримати сканкопію екзаменаційного листка та перевірити інформацію, що зазначена в ньому, та в разі виявлення помилок звернутись до Приймальної комісії КрНУ для виправлення.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Місце та час видачі екзаменаційних листків буде визначено пізніше. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником буде зазначено про таку необхідність у Заяві-анкеті.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами Приймальної комісії: (0536) 75 86 96, (067) 400 01 63 та до відповідального за прийом від ІМіТ +380687948252  (доц. Хорольський В.Л.)

Адреса Приймальної комісії: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, кім. 2101

Зразок заяви-анкети та бланк заяви анкети можна завантажити за посиланням.

Також, можна отримати інформацію та бланки на сайті університету за посиланням.


Читати далі

12 березня, 2020

Інформація про карантин та дистанційне навчання під час карантину

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського запроваджується карантин. На період з 12 березня по 03 квітня 2020 року освітній процесс переводиться на дистанційну форму навчання.

За інформацією та консультаціями з навчальних дисциплін звертатись до викладачів відповідних дисциплін, кураторів груп. Для організації дистанційного навчання використовується система онлайн-навчання університету. Доступ до системи за посиланням: krnu.org. Якщо вам не відоме кодове слово для записування на відповідний електронний навчальний курс, то звертайтесь до старости вашої групи, інших ваших одногрупників або до викладача за електронною поштою.

Також взаємодія зі студентами щодо організації та форм дистанційного навчання може здійснюватися засобами та способами, визначеними конкретним викладачем. Додаткову інформацію можна отримати на сайтах відповідних кафедр, у відповідних групах у соціальних мережах.

Інформація про Email викладачів кафедри транспортних технологій розміщена на сайті кафедри за посиланням.

Увага. Слідкуйте за інформацією, яка постійно оновлюється тут та на на сайті університету.

Посилання на сайти кафедр інституту механіки і транспорта


Читати далі

23 лютого, 2020

ІМіТ обирав своїх представників для участі у виборах ректора

Студрада та студентська профспілка ІМіТ повідомляє, що 17 лютого 2020 року було проведено студентську конференцію з обрання кандидатів у виборні представники з числа студентів Навчально-наукового інституту механіки і транспорта, які будуть мати право голосувати на виборах ректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. У роботі конференції приймали участь делегати, обрані на загальних зборах груп. Як це відбувалось, дивіться на фото.
За результатами голосування на конференції були обрані 8 кандидатів у виборчі представники, за яких мали проголосувати усі студенти ІМіТ таємним голосуванням.

19-го лютого 2020 року таке голосування відбулось. Студентська виборча комісія за підтримки студради та студентської профспілки працювала злагоджено та дружньо. Студенти ІМіТ виявили свідомість та активно приймали участь у голосуванні за своїх виборчих представників, які будуть представляти спільноту студентів ІМіТ на загально-університетських виборах ректора. За результатами таємного голосування студенти ІМіТ підтвердили кандидатури, запропоновані студентською конференцією. Як це відбувалось дивіться у фоторепортажі з виборів.

Читати далі

Наступна