Клуб випускників ІМіТ

Основна мета клубу випускників ІМіТ: об'єднання зусиль випускників ІМіТу усіх поколінь щодо збереження та примноження його традицій і духовних цінностей; сприяння реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих проектів розвитку ІМіТу.

Шановний випускник Навчально-наукового інститут механіки і транспорту (машинобудівного та автомобільного факультетів) Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

З ініціативи групи випускників та підтримки деканату створена та розпочала роботу добровільна організація «Клуб випускників навчально-наукового інституту механіки і транспорту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського». Основна мета – це об’єднання випускників різних років, які пам’ятають і цінують незабутні та цікаві роки в стінах рідної Альма-матер. Це об’єднання сприятиме:
- професійному, творчому, інтелектуальному та духовному спілкуванню між випускниками та викладачами університету;
- реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих проектів та програм розвитку університету;
- збереженню та примноженню традицій і духовних цінностей університету;
- задоволенню та захисту законних соціальних, економічних, творчих, професійних, духовних та інших інтересів своїх членів.

Запрошуємо Вас стати членом добровільної організації «Клуб випускників навчально-наукового інституту механіки і транспорту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського».

ПРАВЛІННЯ КЛУБУ ВИПУСКНИКІВ ІМІТ

Просимо Вас зателефонувати до деканату (098-73-141-34) та зареєструватися, надіславши на електронну адресу imitdek@gmail.com заяву про вступ до клубу та інформацію про Ваші досягнення (в якому році закінчили інститут, за якою спеціальністю, ким працюєте, телефони службовий або домашній).

Бланк заяви на вступ до клубу

Будемо щиро вдячні за Вашу інформацію та посильну підтримку своєї Альма-матер.
СТАТУТ КЛУБУ ВИПУСКНИКІВ ІМіТ
Переглянути повну версію статута у окремому вікні